nasz regionSTOWARZYSZENIE ROZWOJU I DEMOKRACJI LOKALNEJ POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO
KANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO - OKRĘG I - 20142014-10-23; autor: Tadeusz RycharskiKANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO - OKRĘG I -  2014

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Nasz Region KANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO OKRĘG I [ Kamienna Góra ]: Tadeusz Rycharski Mariusz Mućwicki Jacek Szymaniak Józefa Dowlaszewicz Danuta Borkowska Armand...
KANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO - OKRĘG II - 20142014-10-23; autor: Tadeusz RycharskiKANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO - OKRĘG II -  2014

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Nasz Region KANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO OKRĘG II [Gmina Kamienna Góra + Gmina Marciszów]: Radosław Bocheński Zbigniew Grzelak Jarosław Osmolak Natalia...
KANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO - OKRĘG III - 20142014-10-23; autor: Tadeusz RycharskiKANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO - OKRĘG III -  2014

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Nasz Region KANDYDACI DO RADY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO OKRĘG III [Gmina Lubawka]: Bartek Ryszkowski Danuta Krok Agnieszka Wąs Krzysztof Mordarski Robert Różycki Agnieszka Tama Irena...
KANDYDACI DO RADY MIASTA KAMIENNA GÓRA 20142014-10-23; autor: Tadeusz RycharskiKANDYDACI DO RADY MIASTA KAMIENNA GÓRA 2014

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Nasz Region KANDYDACI DO RADY MIASTA KAMIENNA GÓRA: Marek Jusza - okręg nr II Agnieszka Bocheńska - okręg nr IV Tomasz Baćko - okręg nr V Łukasz Szumiński - okręg nr VI Violetta Majak - okręg...
KANDYDACI DO RADY GMINY KAMIENNA GÓRA 20142014-10-22; autor: Tadeusz RycharskiKANDYDACI DO RADY GMINY KAMIENNA GÓRA 2014

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Nasz Region KANDYDACI DO RADY GMINY KAMIENNA GÓRA: Honorata Makaś-Gąsior - okręg nr II Krzysztof Kurczewski - okręg nr XI Ireneusz Twaróg - okręg nr XIII Mateusz Koszut - okręg nr...
KANDYDACI DO RADY GMINY MARCISZÓW 20142014-10-22; autor: Tadeusz RycharskiKANDYDACI DO RADY GMINY MARCISZÓW 2014

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Nasz Region KANDYDACI DO RADY GMINY MARCISZÓW: Anita Zięba - okręg nr II Mirosław Wolak - okręg nr VI Andrzej Mitczak- okręg nr VII Paweł Siudak - okręg nr VIII Władysław Wróblewski -...
RÓWNI I RÓWNIEJSI WOBEC PRAWA2014-10-18; autor: Mariusz MućwickiRÓWNI I RÓWNIEJSI WOBEC PRAWA

RÓWNI I RÓWNIEJSI WOBEC PRAWA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION Stanowisko Komitetu dot. informacji prasowych nt. „wątpliwości” z podpisami na listach poparcia   W ubiegłym tygodniu pojawiła...
Tadeusz Rycharski - kandydat na Burmistrza Kamiennej Góry2014-09-29; autor: Facebook


Łukasz Szumiński - kandydat do Rady Miasta w Kamiennej Górze2014-09-29; autor: Tadeusz Rycharski


Witold Zdrojewski - kandydat do Rady Miasta w Kamiennej Górze2014-09-28; autor: Tadeusz Rycharski


Więcej artykułów